Ciekawa symulacja na szkolenia i imprezy – kurs trenerski

Informujemy naszych Klientów, iż w naszym katalogu gier dla branży firm określanych jako SME, fundacji NGO i jednostek samorządowych od przyszłego kwartału posiadamy grę szkoleniową: Wieloosobowe bicie rekordu w niezwykłym wariancie zabawy w wyścigi w workach (Roboczy tytuł tej symulacji jest do korekty – natomiast pokazuje przebieg tego modułu.)
Proponowaną grę realizujemy na szkoleniach z przywództwa, z asertywności oraz na wyjazdach integracyjnych. Symulacja nadaje się też na szkolenia coachingowe. Typowe jej użytkowanie to Kursy Trenerskie.

SPECYFIKCACJA GRY:
Merytoryka zabawy: przedsiębiorcze i proaktywne reagowanie
Kraj pochodzenia gry: Belgia
Czas prowadzenia: ok. kwadrans
Liczba uczestników: minimalnie 7, do 16.
Niezbędny sprzęt: longboard – sztuk trzy, łapka do wyciągania gwoździ – sztuk cztery, zeszyt w kratkę- sztuk trzy, trochę mandarynek, paczka turkusowych mazaków, półka łazienkowa

SYMULACJĘ POLECAJĄ M.IN.:
Przemysław Rosiak, Transport Drogowy Ślusarstwo, Instalatorstwo Sanitarne i Ogrzewanie – Dariusz Bromber, WWW BUSIMPORT PL spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, AFT Sp. z o.o. , ZAKŁAD PRODUKCJI DOŚWIADCZALNEJ AUTOMATYKI Spółka z o.o., Przerób Kamienia Budowlanego Export – Import Wiesław Sendal, Wieland Drukarnia Cyfrowa Paweł Wieland, Gmina Mosina, Gmina Łęka Opatowska, Gmina Wapno, Powiat Wolsztyński, Kolegium Europy Wschodniej im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego , Fundacja Filharmonia im. Romualda Traugutta, Mazowiecki Związek Stowarzyszenia Abstynenckiego, Polskie Towarzystwo Historyczne , Stowarzyszenie „Twórczy Senior – Zróbmy To Razem!” , Stowarzyszenie Harcerstwa Katolickiego „Zawisza” – Federacja Skautingu Europejskiego, Stowarzyszenie Park Aktywny (ParkAktywny.pl), Stowarzyszenie Wspierania Amatorskiej Twórczości W Wojskach Lotniczych I Obrony Powietrznej „Swat”, Towarzystwo Muzyki Dawnej „Trazom”, Związek Chórów Kościelnych „Caecilianum”
Symulacja była także prowadzona na studiach doktoranckich „Dziennikarstwo”

BIBLIOTECZKA:
Osobom chcącym poszerzyć swoją wiedzę dot. gry rekomendujemy pozycje książkowe:

 • Inteligentny Inwestor-Benjamin Graham
 • Giełda Podstawy inwestowania-Adam Zaremba
 • Decydujący czynnik. Analiza podstawą właściwych decyzji-Ann Graham, John Nash, Larry Rosenberger
 • Wiedza i bogactwo narodów-David Warsh
 • Mentoring-Małgorzata Sidor-Rządkowska
 • Analiza działalności i rozwoju przedsiębiorstwa-Zdzisław Leszczyński
 • Zarządzanie sprzedażą. Praktyki najlepszych. Najskuteczniejsze metody sprzedaży i budowania -Chet Holmes

  SZKOLENIE TRENERSKIE:
  Data: do ustalenia
  Miejsce: Lubartów, pałac Cierszewo, ulica Akacjowa 87
  Cena treningu: 2000 PLN netto. Dajemy opcję regulowania w ratach – pięć miesięcznych wpłat.
  W cenie treningu znajduje się serwowane posiłki. Przystawka: Wędzony filet z łososia z sosem miodowo musztardowym. Zupa: Aksamitny krem ze szparag. Drugie danie: Pieczona pierś z indyka na miodzie aromatyzowanym kolendrą, zapiekane talarki ziemniaczane, zestaw sezonowych surówek. Deser: LAVA CAKE-Prawdziwy wulkan smaku z kulką lodów waniliowych na wierzchu. Napoje zimne: . Napoje ciepłe: Kawa czarna, Kawa z mlekiem, Herbata .