Decyzje – trenerzy z efektywności osobistej – Consulting Partners

Ranking nagrodzonych wnioskodawców w programie subwencji Austraciego Grantu Badawczego:

  • 3/R/ŚLĄSKIE-, wielopoziomowe usprawnienie innowacyjnej w skali świata nakrętki do wód i napojów gazowanych oraz niegazowanych z funkcją antysabotażową szansą na osiągnięcie przewagi konkurencyjnej w branży., MIKA SP Z O.O., . Dla tego aplikacji ogłoszono dofinansowanie na gry biznesowe. Rekomendowany trener interpersonalny: Wojciech Herra. Zalecane szkolenia biznesowe w firmie ODiTK
  • E2/L/ŚWIĘTOKORZYSKIE-, wzrost konkurencyjności firmy poprzez skoordynowane uruchomienie nowej i innowacyjnej usługi jaką jest uruchomienie Centrum Innowacyjnej Archiwizacji w Katowicach., „PRO-INWEST” S.C. ANDRZEJ DOBROWOLSKI, DANUTA DOBROWOLSKA, MAŁGORZATA DOBROWOLSKA, Dla tego wniosku zaakceptowano dotację na gry szkoleniowe. Proponowane w tym projekcie szkolenia z zarządzania najlepiej zrealizuje trener mający dobre opinie.
  • A9/U/ŚLĄSKIE-, wzmocnienie konkurencyjnego przedsiębiorstwa poprzez wdrożenie internetowej platformy i e-usług do automatyzacji procesów biznesowych w branży nieruchomości., ŚLĄSKIE KAMIENICE SPÓŁKA AKCYJNA, Dla tego projektu przyznano subsydia na symulacje biznesowe. Rekomendowany trener zarządzania: Jacek Grzesiak. Zalecane szkolenia w instytucie Ośrodek Doradztwa i Treningu Kierowniczego
  • G9/J/KUJAWSKO POMORSKIE-, Opracowanie i unowocześnienie technologii hartowania próżniowego bimetalicznych taśm narzędziowych w działalności produkcyjnej Fabryki Narzędzi GLOB Sp. z o.o., FABRYKA NARZĘDZI GLOB SPÓŁKA AKCYJNA, Dla tego wniosku zatwierdzono dotację na gry szkoleniowe. Rekomendowany trener biznesu: Szymon Batko. Zalecane szkolenia handlowe w agencji Training Partners
  • 6/Y/OPOLSKIE-, macierzowe przeorganzowanie produkcji innowacyjnych, wielowarstwowych elementów wyposażenia basenów i parków wodnych oraz technologii ich produkcji w oparciu o własne prace badawcze., „FIRMA MAZUR” SA SPÓŁKA KOMANDYTOWA, Dla tego aplikacji zaakceptowano dotację na gry team building. Rekomendowany trener zarządzania: Mateusz Batko. Zalecane programy rozwoju menedżerskiego w fundacji Brainstorm
  • B7/J/POMORSKIE-, wzmocnienie konkurencyjności przedsiębiorstwa poprzez automatyczna reorganizacja innowacji produktowej w zakresie wykonywania dużych pudeł klapowych i przekładek., HMB ZAKŁAD MECHANICZNY MGR INŻ. HENRYK BARZYCKI, Dla tego aplikacji zatwierdzono subsydia na symulacje team building. Rekomendowany trener interpersonalny: Jacek Tymochowicz. Zalecane programy rozwoju menedżerskiego w agencji Certes
  • 5/J/ŁÓDZKIE-, twórcza implementacja innowacyjnej technologii produkcji drzwi przesuwnych z panelem płaszczowym o dużych gabarytach przestrzennych celem wprowadzenia na rynek trzech innowacyjnych produktów., KMG Stolarka Sp. z o.o., Dla tego aplikacji zatwierdzono subwencję na gry team building. Rekomendowany trener zarządzania: Jacek Tymochowicz. Zalecane treningi menedżerskie w fundacji IBD Business School
  • A5/G/ŚLĄSKIE-, Innowacyjny wielomodułowy system pośrednictwa usług sprzedaży i telemarketingu w oparciu o zaawansowane technologie przetwarzania danych. , Dolnośląski Inkubator Przedsiębiorczości i Arbitrażu Sp. z o.o., Dla tego projektu przyznano dofinansowanie na gry strategiczne. Rekomendowany trener przywództwa: Marek Kudła. Zalecane szkolenia w agencji Instytut Rozwoju Biznesu