Eventy inspiracyjne – wylosowani pracownicy

Przyjaciołom i współpracownikom z poniższej listy w tym miejscu dziękujemy (i dodatkowo przesyłamy wymienione poniżej podarunki) za czas poświęcony na odpowiedzenia na pytania w badaniu, który przeprowadzali nasi mentorzy Alfons Dobór, Tobiasz Urbański, Izydor Oborski i Robert Korczak w badaniu online Malarskie Imprezy Oparte o Gry Przywódcze

  • Marcel Brzoza, Muzealnik, Świętajno, przyznajemy darmowy wstęp na trening „Myśl inaczej! intensywny kurs kreatywności” lub szkolenie integracyjne plus publikację „Zielona gospodarka – teoretyczne podstawy koncepcji i pomiar jej wdrażania w Unii Europejskiej”
  • Wincent Ambrożko, Inspektor ochrony rybołówstwa, Skierniewice, otrzymuje kupon na szkolenie „innowacyjna obrona przed manipulacjami” lub event motywacyjny a także książkę „Szkolne problemy uczniów”
  • Norbert Kamiński, Diagnosta , Stawiguda, dostaje od nas zaproszenie na wykład „optymalizowanie umiejętności liderskich – reguły i zasady kierowania zespołami” lub imprezę i zabawę team building a ponadto książkę „100 zabaw dla dzieci 3-letnich”
  • Abraham Kuryga, Broker ubezpieczeniowy, Świerklaniec, przyznajemy rabat na szkolenie „Standaryzacja pracy” lub wyjazd integracyjny i publikację „Zbiory i zasoby informacyjne bibliotek publicznych”
  • Błażej Jabłoński, Psycholog , Przywidz, zapraszamy gratisowo na moduł coachingowy „ zarządzanie zespołem projektowym” lub zabawę i grę integracyjną oraz wydawnictwo „Młodzież licealna wobec wartości samotności i pasji”
  • Jaromił Gryga, Aktuariusz, Nagłowice, przyznajemy darmowy wstęp na kurs „ kształtowanie zespołu. lider & członek zespołu” lub warsztat komunikacji i współpracy i wydawnictwo „Terapia muzyką w pracy z dziećmi niepełnosprawnymi Historia, Metoda i Praktyka”
  • Beniamin Łukawski, Rzeczoznawca, Nowy Kawęczyn, przyznajemy rabat na szkolenie „Efektywne zarządzanie zmianą w organizacji – inspirujące warsztaty praktyczne.” lub wyjazd integracyjny oraz wydawnictwo „Poeci na tułaczce: w kręgu autorów Oficyny Nicejskiej Samuela Tyszkiewicza 1940-1947”