Kolejna symulacja na szkolenia motywacyjne – certyfikacja

Informujemy Państwa, iż w proponowanej przez nas ofercie szkoleń dla sektora firm określanych jako SME, podmiotów niedochodowych i jednostek samorządowych od tego kwartału udostępniliśmy grę biznesową: Drużynowe mistrzostwa w nietypowym wariancie gry w Ośmiornica (Roboczy tytuł tej symulacji jest dopiero tymczasowy – niemniej oddaje istotę zadania.)
Powyższą symulację przeprowadzamy na treningach z komunikacji, z analizy ryzyka biznesowego oraz na wyjazdach team building. Symulacja jest polecana także na szkolenia coachingowe. Dominujące jej zastosowanie to Firmowe Wyjazdy Team Building.

PODSTAWOWE DANE DOT. SYMULACJI:
Zakres symulacji: twórczość – innowacje – kreatywność
Miejsce pochodzenia tego narzędzia dydaktycznego: Luksemburg
Czas realizacji: trzy do czterech godzin
Liczba uczestników: od 7, maksymalnie 17.
Lista potrzebnego sprzętu: kask wspinaczkowy – sztuk osiem, kielnia sztukatorska – sztuk osiem, zakreślacz- sztuk dwie, trochę kukurydzy kolbowej, paczka khakich farbek, korkociąg dźwigniowy

ONI JUŻ GRALI W TĄ GRĘ
EKO-SORT Tomasz Kaminiarz, Anna Grel-Sęba, „BC CONSULTING” spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe “TRANSPAK”, Laboratorium Diagnostyki Molekularnej GenMed s.j. J. Świerczyński, „MOBILUS MOTOR” spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Concept sp. z o.o., Powiat Obornicki, Gmina Brzeziny, Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu, Miasto Leszno, Akademia Sztuk Pięknych w Krakowie, Wydział Architektury Wnętrz, Trzecia Pracownia Projektowania Wnętrz, Fundacja „Ruch Pomocy Rodzinie”, Liga Kobiet Polskich, Polskie Towarzystwo Akupunktury, Robotniczy Klub Sportowy OKĘCIE, Stowarzyszenie Etnografów i Antropologów Kultury „Pasaż Antropologiczny”, Stowarzyszenie Parkour United, Stowarzyszenie Trenerów Organizacji Pozarządowych STOP , Towarzystwo Turystów Przyrodników i Krajoznawców, Związek Harcerstwa Polskiego – Hufiec Warszawa Centrum Im. ks. Janusza I Mazowieckiego
Gra była także przeprowadzana na studiach doktoranckich „Inne nauki inżynieryjne i techniczne”

POLECANE KSIĄŻKI:
Konsultantom planującym prowadzenie tego ćwiczenia proponujemy opisane poniżej tytuły:

 • Zanim rzucisz pracę. Jak stworzyć biznes wart wiele milionów-Robert Kiyosaki
 • A teraz…Stwórz wielką firmę!- Mark Thompson, Brian Tracy
 • Efekt wirusowy w biznesie. Dlaczego pewne produkty i usługi zdobywają rynek-Jonah Berger
 • Dlaczego nie jesteśmy bogaci-Grzegorz Wójtowicz, Anna Wójtowicz
 • Einstein inwestowania. Życie i ponadczasowa mądrość finansowa Benjamina Grahama-Joe Carlen
 • Liderzy innowacyjności-Jean Philippe Deschamps
 • 21 strategii wybitnych sprzedawców -Brian Tracy

  SZKOLENIE DLA TRENERÓW:
  Termin: wkrótce
  Miejsce: Sienno, pensjonat GeoVita , ulica Puławska 8
  Cena programu: 2500 złotych plus VAT. Proponujemy prawo uiszczenia ceny w ratach – dziewięć rat.
  W cenie treningu znajduje się obiad. Przystawka: Wykwintne tymbaliki drobiowe. Zupa: krem z dyni z prażonymi pestkami. Drugie danie: Golonka wieprzowa w majeranku i naturalnym piwie podana na grillowanych warzywach. Deser: Sernik ze skórką pomarańczową posypany płatkami migdałowymi i polany sosem truskawkowym.. Napoje zimne: Pepsi, Pepsi Light,7up, Mirinda, Schweppes Tonic, Woda mineralna . Napoje ciepłe: Herbata – Assam Bari, English Breakfast, Earl Grey, Sweet Berries, Cream Orange, Morgentau, Green Dragon, Fruity White, Refreshing Mint, Espresso,Kawa z mlekiem.