Nowa symulacja na szkolenia i imprezy – warsztat dla coachów

Informujemy naszych Klientów, że w naszej bibliotece gier dla sektora małych firm rodzinnych, stowarzyszen niezarobkowych i jednostek samorządowych od kolejnego kwartału przedstawiamy grę integracyjną: Absurdalne mistrzostwa w nietypowym wariancie gry w Sztuczna jaskinia (Wstępna nazwa tej symulacji jest na razie roboczy – natomiast wyraża przebieg zadania.)
Tą grę realizujemy na szkoleniach z podejmowania decyzji, z zarządzania czasem oraz na szkoleniach integracyjnych. Gra jest polecana także na szkolenia motywacyjne. Oryginalne jej zastosowanie to Symulacje Biznesowe .

GŁÓWNE INFORMACJE DOTYCZĄCE GRY:
Zagadnienia merytoryczne w ramach tego zadania: rozwój osobisty
Miejsce pochodzenia zastosowanego modelu edukacyjnego: Kanada
Czas trwania (nie licząc kwestii organizacyjnych) (nie wliczamy przygotowania rekwizytów): jeden dzień
Liczba uczestników: minimum 6, do 19.
Sprzęt potrzebny trenerowi: zestaw rurek namiotowych – sztuk trzy, paca nierdzewna – sztuk osiem, kleje w taśmie- sztuk pięć, trochę wafli, paczka palisandrowych długopisów, uchwyt na papier wc

ONI JUŻ GRALI W TĄ GRĘ
Eko-Myjnie Paweł Grzegorczyk, DSL s.c. Katarzyna i Tomasz Szymkowiak, LST-NET Sp. z o.o., Przedsiebiorstwo Ulic i Mostów Sp. z o.o., Specjalistyczne Usługi Gazownicze ”GAZ SERWIS” Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, „Kolita” R.Kopycki, J.Lis, D.Taciak Spółka Jawna , Wielobranżowe P.P.H.U. Meblech – Lech Baś, Powiat Grodziski, Gmina Sośnie, Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu, Gmina Wolsztyn, Centrum Paderewskiego Tarnów – Kąśna Dolna, Fundacja „Bonum”, Fundacja Promocji Twórczości Nieprofesjonalnej , Ośrodek Edukacyjny „Fakultet” , Pomarańczowa Alternatywa, Stowarzyszenie Księgarzy Polskich , Stowarzyszenie Przyjaciół Osób z Ograniczeniem Samodzielności Życiowej „AGIS”, Stowarzyszenie Samopomocy – Bursa im. Hansa Christiana Kofoeda, Chorób Mięśni Oddział Warszawski”, ZHR Okręg Mazowiecki
Gra była także wykorzystywana na studiach podyplomowych „Planowanie przestrzenne regionalne”

DODATKOWA WIEDZA:
Szkoleniowcom chcącym prowadzić grę proponujemy niniejsze tytuły:

 • Zarządzanie od podstaw-Andrzej Koźmiński
 • Potęga pieniądza. Finansowa historia świata-Niall Ferguson
 • Efekt wirusowy w biznesie. Dlaczego pewne produkty i usługi zdobywają rynek-Jonah Berger
 • Cofnięcie czasu -Henry Hazlitt
 • Inwestowanie w ludzi-John Boudreau, Wayne F. Cascio
 • Kultura w organizacji. Identyfikacja kultur znanych firm-Lidia Zbiegień-Maciąg
 • Budowanie zespołu. Organizacja szkoleń outdoor i wypraw incentive. Poradnik dla menedżera personalnego. –Rafał Szczepanik

  SZKOLENIE TRENERSKIE:
  Termin: zostanie podane po zebraniu grupy
  Miejsce: Mrocza, hotel Dwór Wola Sękowa, ulica Przy Agorze 44
  Opłata za uczestnictwo: 2500 PLN VAT zw. Proponujemy prawo uiszczenia ceny ratalnie – osiem miesięcznych wpłat.
  W cenie warsztatu znajduje się catering. Przystawka: befsztyk tatarski. Zupa: Rosół z makaronem domowym . Drugie danie: polędwica wołowa, polędwica wieprzowa, filet z drobiu, ziemniaki, ryż, zestaw surówek. Deser: Wybór ciast domowych. Napoje zimne: Woda mineralna gazowana i niegazowana. Napoje ciepłe: Kawa czarna, Kawa z mlekiem, Herbata .