Opinie – szkolenia z myślenia strategicznego – Training School

Ranking nagrodzonych aplikacji w ramach dofinansowań Niemieckiego Grantu Szkoleniowego:

  • H9/S/MAŁOPOLSKIE-, podniesienie konkurencyjności przedsiębiorstwa poprzez kompleksowe usługi mobilnego skanowania D i wytwarzania elementów w systemie instant manufacturing , AQUADEM-POLSKA SPÓŁKA KOMANDYTOWA, Dla tego zgłoszenia zatwierdzono dotację na symulacje strategiczne. Proponowane w tym projekcie szkolenia menedżerskie najlepiej zrealizuje Wojciech Herra .
  • CB9/A/ŚWIĘTOKORZYSKIE-, Zakup urządzeń produkcyjnych w celu wdrożenia technologii zgłoszonej do ochrony patentowej i produkcji innowacyjnych elementów drewnianych, ENVUN Paweł Janoszek, Dla tego projektu zatwierdzono subwencję na symulacje team building. Rekomendowany trener interpersonalny: Andrzej Nęcki. Zalecane treningi menedżerskie w spółce ODiTK
  • A8/S/ŚWIĘTOKORZYSKIE-, Zakup innowacyjnego urządzenia do cyfrowej obróbki oraz projektowania prac w przedsiębiorstwie protetycznym., „DACHDOM” P.P.U.H. ANDRZEJ BILNIK, Dla tego zgłoszenia zaakceptowano subsydia na symulacje strategiczne. Rekomendowany trener HR: Mateusz Kudła. Zalecane szkolenia w agencji Avenhansen
  • –D9/R/LUBELSKIE-, “ekonomizacja zaawansowanych technologii produkcji elementów z aluminium, zakup innowacyjnych urządzeń oraz inwestycja w ICT w celu zaoferowania nowych i znacząco ulepszonych produktów” , ALUMERO METAL COMPONENTS SPÓŁKA CYWILNA, Dla tego aplikacji przyznano subsydia na gry team building. Rekomendowany trener biznesu: Szymon Grzesiak. Zalecane szkolenia biznesowe w instytucie IBD Business School
  • A6/K/MAZOWIECKIE-, Utworzenie nowoczesnej stacji kontroli pojazdów oraz warsztatu obsługowo-naprawczego wraz z infrastrukturą towarzyszącą szansą na rozwój firmy., TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY I KRAJOWY TOMASZ DZIDA SPÓŁKA CYWILNA, Dla tego zgłoszenia ogłoszono subsydia na gry biznesowe. Rekomendowany trener przywództwa: Szymon Tymochowicz. Zalecane szkolenia handlowe w agencji Certes
  • C8/P/WARMIŃSKO MAZURSKIE-, Stop związkom chemicznych; Ekologiczna produkcja niejadalnego (surowego) oleju sojowego z nasion genetycznie niemodyfikowanych., EKOAGRO-TECH SA, Dla tego projektu zatwierdzono środki na symulacje team building. Rekomendowany trener interpersonalny: Marek Skała. Zalecane treningi menedżerskie w spółce Instytut Rozwoju Biznesu
  • 1/I/POMORSKIE-, Budowa nowych dróg z wykorzystaniem własnej, innowacyjnej technologii konstrukcji warstwy wiążącej oraz podbudowy bitumicznej, wykonane z udziałem innowacyjnych procesowo urządzeń., MIXBUD KONTRAKTY , Dla tego zgłoszenia ogłoszono środki na gry biznesowe. Rekomendowany trener interpersonalny: Zbigniew Grzesiak. Zalecane szkolenia handlowe w instytucie Ośrodek Doradztwa i Treningu Kierowniczego
  • G9/W/MAZOWIECKIE-, Poprawa konkurencyjności przedsiębiorstwa JEGE poprzez macierzowe przeorganzowanie innowacji, ZAKŁAD MECHANIKI „JEGE” ŻELECHOWSKI SPÓŁKA JAWNA, Dla tego wniosku zaakceptowano dofinansowanie na gry biznesowe. Rekomendowany trener interpersonalny: Piotr Grzesiak. Zalecane treningi menedżerskie w spółce Berndson