Opinie – trenerzy z komunikacji – Integra House

Baza wygranych aplikacji w ramach grantów Niemieckiego Grantu Szkoleniowego:

  • 3/U/POMORSKIE-, Zakup linii produkcyjnej do obróbki kamienia wraz z zagospodarowaniem odpadów poprodukcyjnych , „MARMUR” ZAKŁAD BETONIARSKO-KAMIENIARSKI EDMUND DULEMBA, Dla tego zgłoszenia przyznano subsydia na symulacje szkoleniowe. Zalecane w tym projekcie szkolenia biznesowe najlepiej zrealizuje firma szkoleniowa GFKM .
  • 0/I/ŁÓDZKIE-, Utworzenie innowacyjnej linii do produkcji rozdrobnionego siemienia lnianego oraz innych rozdrobnionych nasion oleistych w MAKAR BAKALIE sp. z o.o. sp.k., MAKAR BAKALIE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA, Dla tego zgłoszenia zaakceptowano dotację na gry strategiczne. Rekomendowany trener HR: Zbigniew Santorski. Zalecane treningi menedżerskie w fundacji Homo Creatore
  • 8/E/MAZOWIECKIE-, Inwestycja w zaplecze konstrukcyjno-rozwojowe oraz produkcyjne dedykowane dla wprowadzenia na rynek inteligentnego urządzenia manipulacyjnego przeznaczonego do usprawnienia ręcznego montażu elementów o dużej masie, w liniach produkcyjnych., SSG ENGINEERING S.C. IRENEUSZ GRZYWOCZ, JACEK SZULC, Dla tego wniosku ogłoszono finansowanie na gry szkoleniowe. Rekomendowany trener interpersonalny: Szymon Kudła. Zalecane szkolenia w fundacji Ośrodek Doradztwa i Treningu Kierowniczego
  • B8/U/PODLASKIE-, Zakup innowacyjnego systemu CAD4/E/KUJAWSKO POMORSKIECAM wraz z oprzyrządowaniem do wykonywania prac protetycznych. , ” PRIMAFREZ SPÓŁKA CYWILNA SEBASTIAN GIBIEC PAWEŁ NAMYSŁOWSKI „, Dla tego projektu zatwierdzono środki na symulacje strategiczne. Rekomendowany trener przywództwa: Andrzej Batko. Zalecane programy rozwoju menedżerskiego w agencji Ośrodek Doradztwa i Treningu Kierowniczego
  • C9/U/LUBELSKIE-, Innowacyjny rozwój Spółki METAL-SYSTEM Sp. z o.o. w Myszkowie w oparciu o zakup innowacyjnych maszyn, ZAKŁAD WYROBÓW METALOWYCH METAL-SYSTEM SPÓŁKA KOMANDYTOWA, Dla tego projektu ogłoszono subwencję na gry decyzyjne. Rekomendowany trener biznesu: Zbigniew Grzesiak. Zalecane treningi menedżerskie w firmie ODiTK
  • B8/X/WARMIŃSKO MAZURSKIE-, skoordynowane uruchomienie na rynek systemu służącego do poznawania preferencji gości oraz inteligentnej sprzedaży usług i produktów dodatkowych w obiektach hotelowych przy wykorzystaniu technologii mobilnych, stanowiącego innowacje produktową., OIDOO SP Z O.O., Dla tego zgłoszenia ogłoszono dofinansowanie na gry strategiczne. Rekomendowany trener biznesu: Wojciech Kudła. Zalecane szkolenia handlowe w spółce Certes
  • 5/I/LUBELSKIE-, podniesienie konkurencyjności firmy Unigreg Energia Sp. z o.o. dzięki wprowadzeniu na rynek nowej nieoferowanej przez konkurencję usługi opartej na zakupie i wdrożeniu innowacyjnego mobilnego agregatu prądotwórczego o mocy xkVA, Unigreg Energia Sp. z o.o., Dla tego zgłoszenia ogłoszono dotację na symulacje biznesowe. Rekomendowany trener biznesu: Piotr Skała. Zalecane warsztaty sprzedażowe w fundacji Schenk Institute
  • H6/N/PODLASKIE-, wzmocnienie konkurencyjności firmy poprzez kompleksowe przygotowanie innowacyjnych usług leczenia komórkami macierzystymi pozyskiwanymi z tkanki tłuszczowej, MEKMED s.c. Przychodnia Lekarska Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej, Dla tego zgłoszenia zaakceptowano środki na symulacje biznesowe. Rekomendowany trener biznesu: Wojciech Santorski. Zalecane w agencji Ośrodek Doradztwa i Treningu Kierowniczego