Opinie – trenerzy ze sprzedaży – Ośrodek Treningu

Lista dopuszczonych do weryfikacji merytorycznej projektów w programie subwencji Belgijskiego Grantu Innowacyjnego:

  • F6/M/POMORSKIE-, Nowoczesna linia kompleksowej obsługi i kontroli pojazdów we wszystkich aspektach współczesnych rozwiązań technologii motoryzacyjnej., „AUTO-BUD” Sp z o.o., Dla tego wniosku zatwierdzono dofinansowanie na gry biznesowe. Rekomendowane w tym projekcie szkolenia handlowe najlepiej zrealizuje Mateusz Grzesiak – wielokrotnie nagradzany.
  • D6/Y/ZACHODNIOPOMORSKIE-, wielopoziomowe usprawnienie innowacyjnego śrubunku NEW., Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe „Instal-Art” Spółka jawna Stanisław Rudzki, Wojciech Rudzki, Alicja Rudzka, Janusz Gajewski, Alicja Gajewska, Dla tego wniosku ogłoszono subsydia na symulacje team building. Rekomendowany trener interpersonalny: Wojciech Santorski. Zalecane szkolenia w fundacji ODiTK
  • 2/U/KUJAWSKO POMORSKIE-, kompleksowe przygotowanie w przedsiębiorstwie technologii zautomatyzowanego procesu belowania surowców wtórnych, PRZEDSIĘBIORSTWO TECHNICZNO-HANDLOWE „WOLTRA” JERZY WÓJCIK, Dla tego wniosku ogłoszono subwencję na symulacje szkoleniowe. Rekomendowany trener biznesu: Marek Tymochowicz. Zalecane szkolenia w instytucie Ośrodek Doradztwa i Treningu Kierowniczego
  • 3/G/KUJAWSKO POMORSKIE-, Zakup innowacyjnej linii diagnostycznej dla stacji kontroli pojazdów w celu podwyższenia konkurencyjności firmy., WOJCIECH KOŁODZIEJ AUTO SERWIS KOŁODZIEJ, Dla tego zgłoszenia ogłoszono subwencję na symulacje strategiczne. Rekomendowany trener interpersonalny: Szymon Herra. Zalecane w firmie Training Partners
  • F9/C/LUBELSKIE-, wdrożenie innowacyjnej technologii produkcji elementów ciętych., METALSOLUTION SPÓŁKA KOMANDYTOWA, Dla tego wniosku przyznano subsydia na gry biznesowe. Rekomendowany trener przywództwa: Marek Batko. Zalecane programy rozwoju menedżerskiego w firmie Progress project
  • 1/K/MAŁOPOLSKIE-, wielopoziomowe usprawnienie i komercjalizacja innowacyjnej linii do diagnozowania bezpieczeństwa pojazdów CERTUS w kraju i za granicą, W.S.O.P. SPÓŁKA CYWILNA, Dla tego aplikacji przyznano dotację na symulacje team building. Rekomendowany trener biznesu: Jacek Grzesiak. Zalecane szkolenia biznesowe w spółce Mindlab
  • 7/C/POMORSKIE-, Rozwój działalności firmy Gabro poprzez produkcję innowacyjnej maszyny, FIRMA „GABRO” G. BRONIEC GRAŻYNA BRONIEC, Dla tego wniosku przyznano finansowanie na gry team building. Rekomendowany trener interpersonalny: Mateusz Santorski. Zalecane treningi menedżerskie w instytucie GFKM