Oryginalna gra na szkolenia firmowe – dla trenerów

Informujemy, iż w naszej bibliotece symulacji dla branży firm określanych jako SME, organizacji nie działających dla zysku i urzędów publicznych od zeszłego miesiąca promujemy grę menedżerską: Wieloosobowe zawody w szalonym wariancie zabawy w sporty przyszłości (Roboczy tytuł tej gry jest do poprawki – niemniej oddaje przebieg tego modułu.)
Proponowaną grę organizujey na programach z technik uczenia się, z rozwiazywania konfliktów oraz na wyjazdach integracyjnych. Gra nadaje się też na szkolenia fachowe – jako zabawa integracyjna. Główne jej zastosowanie to Symulacje Negocjacyjne .

CHARAKTERYSTYKA GRY:
Merytoryka symulacji: umiejętności interpersonalne
Miejsce pochodzenia zastosowanego modelu edukacyjnego: Irlandia
Czas trwania pojedynczej rundy: ok. kwadrans
Liczba uczestników: nie mniej niż 6, do 16.
Przedmioty wykorzystywane do prowadzenia gry: spodniobuty – sztuk dziewięć, zawór do spłuczki – sztuk cztery, gumki recepturki- sztuk osiem, trochę ciastek, paczka gołębich nalepek, deska do krojenia

ONI JUŻ GRALI W TĄ GRĘ
CENTRUM EDUKACJI I INNOWACJI Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, „TARAN” WITOLD JAGIEŁŁO, Przedsiębiorstwo Handlowo- Produkcyjne JEANS Teresa i Jan Szablewscy Spółka Jawna, EQUI VET SERWIS – dr Maciej Przewoźny, Przetwórstwo Żywic Poliestrowych Burdziąg Janusz, „Kolita” R.Kopycki, J.Lis, D.Taciak Spółka Jawna , PPHU TOMPOL Tomasz Pietrus, Gmina i Miasto Pyzdry, Gmina Stawiszyn, Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Czarnkowie, Fundacja Pomocy Wzajemnej „Barka”, Klub Kultury „Falenica”, Fundacja Kultury „Skrypt”, Fundacja Spełnionych Marzeń , Polskie Towarzystwo Opieki nad Chorymi ze Stomią „Pol-Ilko” – Mazowiecki Oddział Regionalny, Stowarzyszenie Bank Drugiej Ręki, Stowarzyszenie im. Ludwika Braille”a, Stowarzyszenie Office Box, Stowarzyszenie SOS dla Zwierząt, Towarzystwo Skautowe „Szmaragdowa”, ZHR Obwód Praga Płd
Symulacja była także prowadzona na studiach podyplomowych „Inżynieria lotnicza”

LEKTURY:
Wykładowcom zamawiającym szkolenie certyfikacyjne rekomendujemy pozycje literaturowe:

 • Ja, ołówek-Leonard E. Read
 • Ekonomia wiedzy niedoskonałej-Roman Frydman, Michael D. Goldberg
 • Rozszyfrować rynek-Jay M.W. Tadion
 • Zbiór gier z zakresu rozwiązywania konfliktów-Mary Scannell
 • Menedżer jako lider-Keith B. Simerson, Michael L. Venn
 • I Ty możesz zostać Warrenem Buffetem, czyli inwestowanie skoncentrowane na GPW-Tobiasz Maliński
 • Zarządzanie sprzedażą. Praktyki najlepszych. Najskuteczniejsze metody sprzedaży i budowania -Chet Holmes

  SZKOLENIE DLA TRENERÓW:
  Termin: do ustalenia
  Miejsce: Pabianice, obiekt konferencyjny Młynarzowy Dworek, ulica Włókiennicza 27
  Opłata za udział: 3500 zł plus VAT. Oferujemy opcję wniesienia opłaty w ratach – dwanaście miesięcznych wpłat.
  W cenie warsztatu zawarty jest serwowane posiłki. Przystawka: Łosoś na placuszkach ziemniaczanych z kwaśną śmietaną. Zupa: Krem z aromatycznych prawdziwków serwowany z ziołowymi grzankami . Drugie danie: Rolada z kurczaka faszerowana porem i boczkiem z sosem pieczarkowym, wybór surówek w trzech smakach, ziemniaki opiekane. Deser: Truskawki pod sosem angielskim z lodami waniliowymi w płatkach migdałów. Napoje zimne: Woda Cisowianka Classique, 7up, Mirinda, Schweppes Tonic . Napoje ciepłe: Kawa,herbata.