Referencje – trenerzy z komunikacji – Ośrodek Doradztwa

Zestawienie wygranych projektów w programie subwencji Belgijskiego Grantu Przedsebiorczości:

  • 6/O/PODLASKIE-, wdrożenie nowatorskich technologii produkcji urządzeń przemysłowych przez firmę z Radzionkowa., FIRMA INNOWACYJNO-WDROŻENIOWA ELEKTRON – ANDRZEJ URBANEK I ARKADIUSZ WALOSZCZYK SPÓŁKA CYWILNA, . Dla tego zgłoszenia przyznano finansowanie na gry decyzyjne. Rekomendowany trener przywództwa: Piotr Herra. Zalecane warsztaty sprzedażowe w spółce ODiTK
  • A9/Z/LUBELSKIE-, Innowacyjny system produkcji, do innowacyjnych produktów D z wykorzystaniem techniki druku UV w branży meblarskiej., ,,TELMA” Józef Telęga, Dla tego zgłoszenia zaakceptowano dotację na gry team building. Zalecane w tym projekcie szkolenia biznesowe najlepiej zrealizuje konsultant leadership skills .
  • A4/U/LUBUSKIE-, podniesienie konkurencyjnego przedsiębiorstwa poprzez finansowo produkcyjne zoptymalizowanie internetowej platformy i e-usług do automatyzacji procesów biznesowych w branży nieruchomości., ŚLĄSKIE KAMIENICE SPÓŁKA AKCYJNA, Dla tego wniosku ogłoszono środki na symulacje decyzyjne. Rekomendowany trener przywództwa: Szymon Tymochowicz. Zalecane w instytucie House of Skills
  • 9/H/ŁÓDZKIE-, Cyfrowe projektowanie i bezpośrednia korekta uśmiechu jako innowacyjna usługa stomatologiczna (DSDIR – digital smile design and immediate reconstruction) , ESTIMA STOMATOLOGIA ESTETYCZNA IWONA PTAK-LATOCHA, Dla tego zgłoszenia ogłoszono finansowanie na symulacje team building. Rekomendowany trener zarządzania: Zbigniew Nęcki. Zalecane szkolenia w spółce House of Skills
  • B7/C/ZACHODNIOPOMORSKIE-, ekonomizacja do produkcji innowacyjnych kształtowników zimnogiętych, NARLOCH KRZYSZTOF PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-USŁUGOWO-HANDLOWE ‚POL-PROFIL’, Dla tego aplikacji zaakceptowano dofinansowanie na symulacje decyzyjne. Rekomendowany trener interpersonalny: Marek Santorski. Zalecane szkolenia w instytucie GFKM
  • 0/E/WARMIŃSKO MAZURSKIE-, Zwiększenie konkurencyjności NZOZ w Katowicach poprzez unowocześnienie innowacyjnego procesu leczenia ortodontycznego, NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ – „PERI-ORT” LEKARZE STOMATOLODZY S. MUSIAŁ, M. KUBICKA – MUSIAŁ – SPÓŁKA PARTNERSKA, Dla tego aplikacji ogłoszono dotację na gry biznesowe. Rekomendowany trener zarządzania: Piotr Santorski. Zalecane w instytucie Homo Creatore
  • G4/Z/ZACHODNIOPOMORSKIE-, podniesienie konkurencyjności salonu poprzez unowocześnienie innowacyjnych technologii i usług., STACH KARINA, Dla tego wniosku ogłoszono subsydia na gry decyzyjne. Rekomendowany trener interpersonalny: Szymon Batko. Zalecane szkolenia handlowe w spółce Mindlab
  • 6/U/LUBUSKIE-, macierzowe przeorganzowanie technologii usługowych innowacyjnych w skali świata w sieci klubów fitness, Platinium Wellness Sp. z o.o., Dla tego aplikacji zatwierdzono subsydia na symulacje strategiczne. Rekomendowany trener biznesu: Wojciech Santorski. Zalecane szkolenia w instytucie Berndson