Sesje integracyjne – wylosowani abiturienci

Ponizszym odwiedzającym nasze strony internetowe doceniając dziękujemy (i dodatkowo przesyłamy opisane poniżej prezenty) za czas poświęcony na rozwiązanie testu badawczego, który analizowali nasi badacze Emilian Kalwasiński, Aron Gołabek, Bożydar Kołłątaj i Bohdan Bujoczek podczas analizy p.t. Tkackie Wydarzenia Firmowe

  • Brajan Żukowski, Dziennikarz, Lubochnia, zdobywa wejściówkę na kurs dofinansowany „kurs umiejętności negocjacyjnych” lub imprezę i zabawę team building oraz publikację „Folksonomie czyli społecznościowe opisywanie treści. Poradnik”
  • Gerard Burzyk, Inspektor do spraw obrony cywilnej, Ząbki, przesyłamy bezpłatny voucher na warsztat zamknięty „Jak zaprzyjaźnić się ze swoim wewnętrznym krytykiem i zaprząc go do pracy na swoją korzyść” lub zabawę i grę integracyjną a także książkę „Drama na różnych poziomach kształcenia”
  • Aureliusz Jasielski, Zaopatrzeniowiec, Przystajń, otrzymuje kupon na moduł coachingowy „ kreatywne rozwiązywanie problemów” lub szkolenie integracyjne a ponadto publikację „Psychospołeczne funkcjonowanie osób z zespołem Downa”
  • Czesław Celary, Żołnierz zawodowy , Wisznia Mała, zapraszamy gratisowo na moduł coachingowy „przez przechadzanie się (z ang. Management by walking around) ” lub wyjazd integracyjny a ponadto książkę „Ewaluacja w nadzorze pedagogicznym, t. 3 Autonomia”
  • Barabasz Kaszkiel, Antykwariusz, Mokobody, zdobywa wejściówkę na wykład „Nowoczesny przedsiębiorca ” lub zabawę i grę integracyjną plus książkę „Zadania rodziny i szkoły: od samodzielności dziecka do efektywności pracownika”
  • Bogusław Zakrzewski, Scenarzysta, Trojanów, dostaje od nas zaproszenie na panel moderowany „ Kluczowe umiejętności współczesnej asystentki- sekretarki” lub zabawę i grę integracyjną a dodatkowo wydawnictwo „Społeczna odpowiedzialność małego przedsiębiorstwa. Identyfikacja-ocena-kierunki doskonalenia”
  • Cezary Siciński, Agent ubezpieczeniowy, Chęciny, zapraszamy gratisowo na moduł coachingowy „Etyka w innowacyjnej korporacji” lub jedną z naszych gier integracyjnych a ponadto wydawnictwo „Jaka polityka spójności po roku 2013?”