Sesje motywacyjne – wyróżnieni uczestnicy

Wszystkim niżej wymienionym serdecznie składamy wyrazy wdzięczności (i dodatkowo wręczamy opisane poniżej upominki) za kilka chwil dedykowanych na wypełnienie naszej ankiety, który stworzyli nasi eksperci Achacjusz Kandora, Piotr Wiszowaty, Euzebiusz Pilarski i Józef Haratyk na wyjeździe Małopolskie Militarne Warsztaty Team Building

  • August Kaczmarczyk, Wydawca posiłków, Krasnystaw, dostaje od nas zaproszenie na szkolenie „Stres: jak sobie z nim radzić i jak z niego korzystać” lub warsztat komunikacji i współpracy a ponadto wydawnictwo „Fonetyka i fonologia współczesnego języka polskiego”
  • Atanazy Wójczyk, Bursztyniarz, Mokrsko, przyznajemy rabat na panel moderowany „kierowanie szkoleniami w perspektywie biznesowej przedsiębiorstwa” lub wybraną naszą grę szkoleniową plus wydawnictwo „Elementy farmakologii ogólnej i wybrane zagadnienia z zakresu farmakoterapii bólu”
  • Michał Tatarkiewicz, Inspektor dozoru technicznego , Strzegom, wygrywa bilet na wykład „Stres: jak sobie z nim radzić i jak z niego korzystać” lub zabawę i grę integracyjną oraz wydawnictwo „ABC reumatologii”
  • Ariel Gogół, Ekonomista , Sława, przesyłamy bezpłatny voucher na panel dyskusyjny „Jak komunikować się z Pracownikami, aby realizowali wyznaczone cele? ” lub jedną z naszych gier integracyjnych a dodatkowo wydawnictwo „Integracyjna psychoterapia uzależnień. praktykai praktyka”
  • Segiusz Gołabek, Doradca personalny, Brańsk, przyznajemy darmowy wstęp na kurs „budowanie kultury zaufania, czyli jak poprawić stosunki wewnątrz firmy i wizerunek firmy” lub jedną z naszych gier integracyjnych a dodatkowo wydawnictwo „Kształtowanie nowoczesnych systemów ocen nowozatrudnionych osób”
  • Norbert Szołtysek, Ratownik wodny, Konopnica, zapraszamy gratisowo na kurs „podstawowe narzędzia doskonalenia systemu logistycznej obsługi klienta” lub zabawę i grę integracyjną i książkę „Pedagogiczna diagnoza i profilaktyka zaburzeń odżywiania się u młodzieży szkolnej”
  • Kuba Gościniak, Fotoedytor, Czarnocin, dostaje od nas zaproszenie na moduł coachingowy „Normowanie czasu pracy – wspomaganie komputerowe” lub szkolenie team building a dodatkowo publikację „Materiał wyrazowo-obrazkowy do utrwalania poprawnej wymowy głosek a, o, u, e, i, y, ą, ę”