Symulacje team building – wylosowani abiturienci

Wszystkim poniższym uczestnikom naszych szkoleń z ukłonami dziękujemy (oraz wręczamy wymienione poniżej podarunki) za zaangażowanie na odpowiedzenia na pytania w badaniu, który opracowali nasi badacze Fryderyk Niewiadomski, Ryszard Korpak, Gerald Leś i Wiktor Kukla na konferencji Warmińskie Zabawy Oparte o Gry Komunikacyjne

  • Faustyn Kochman, Bieliźniarz – kołdrzarz, Rudnik nad Sanem, wygrywa bilet na szkolenie „ skuteczna obsługa trudnego klienta” lub trening z pracy zespołowej a dodatkowo książkę „Biblioteka muzyczna 2007-2009”
  • Cezar Jankowiack, Biegły rewident , Sypniewo, przesyłamy bezpłatny voucher na program e-learning „Tworzenie programów, projektów i wniosków” lub spotkanie firmowe oraz wydawnictwo „Inni czy podobni? Charakterystyka osób z ograniczeniem sprawności”
  • Jerzy Skoczylas, Dealer aktywów finansowych, Nowa Dęba, przyznajemy darmowy wstęp na panel dyskusyjny „Copywriting – nowoczesna dystrybucja za pomocą słów” lub warsztat komunikacji i współpracy i publikację „Jan Stachniuk a Max Weber i Stanisław Brzozowski. Wokół problemu intelektualnych korzeni ruchu Zadruga”
  • Michał Giergielewicz, Doradca zawodowy, Wilczęta, zdobywa wejściówkę na moduł coachingowy „Komunikacja wewnętrzna w kryzysie i zmianach” lub spotkanie firmowe a ponadto wydawnictwo „Współpraca rodziców ze szkołą w kontekście reformy edukacji w Polsce”
  • Wirgiliusz Śniadecki, Antykwariusz, Suwałki, dostaje od nas zaproszenie na kurs dofinansowany „Wizerunek medialny – siła spójnego przekazu” lub warsztat komunikacji i współpracy a także wydawnictwo „Choroby zakaźne i pasożytnicze u dzieci”
  • Rafał Jon, Ratownik wodny, Pruszcz, otrzymuje kupon na moduł coachingowy „Przywództwo w perspektywie emocji, relacji, grup i systemów, czyli seminaria dla liderów i menedżerów” lub event motywacyjny a także wydawnictwo „Młodzież licealna wobec wartości samotności i pasji”
  • Brajan Gryc, Krupier, Ryn, przyznajemy rabat na moduł coachingowy „Ważne rozmowy, czyli rozwijanie porozumienia i współpracy w relacji przełożony-podwładny” lub warsztat komunikacji i współpracy oraz książkę „Rozprawy Naukowe Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu, 38”