Szkolenia motywacyjne – zaproszeni klienci

Poniżej wymienionym osobom bardzo składamy wyrazy wdzięczności (a ponadto przesyłamy opisane poniżej podarunki) za czas poświęcony na wzięcie udziału w sondażu online, który stworzyli nasi doradcy Aleks Małachowski, Zenon Komik, Maks Jakimowicz i Euzebiusz Wieczorkowski na szkoleniu Nadmorskie Projekty Team Building

  • Adrian Drzewiecki, Kasjer bankowy, Słupca, dostaje od nas zaproszenie na moduł coachingowy „zmiana mentalna i wysoce efektywne klasyczne techniki sprzedażowe” lub spotkanie firmowe a dodatkowo publikację „Praktyczne porady dla wykonawców chcących wziąć udział w przetargu”
  • Albert Kąpała, Inżynier budownictwa – budownictwo ogólne, Borzechów, wygrywa bilet na program e-learning „Jak redukować stres i przeciwdziałać wypaleniu zawodowemu” lub zabawę i grę integracyjną a ponadto książkę „Przełom dwoistości w pedagogice polskiej”
  • Stanisław Janowski, Muzyk reżyser dźwięku, Kolbuszowa, wygrywa bilet na kurs dofinansowany „Ekspert public relations i obsługi klienta ” lub szkolenie integracyjne oraz książkę „Wynagradzanie pracowników działów zbytu”
  • Segiusz Kruszewski, Administrator baz danych, Głowno, przyznajemy rabat na szkolenie „Metodyka zarządzania projektami” lub wyjazd team building i publikację „Inni czy podobni? Charakterystyka osób z ograniczeniem sprawności”
  • Bartosz Bachleda, Broker ubezpieczeniowy, Krasnystaw, wygrywa bilet na kurs dofinansowany „Tematyczne sesje warsztatowe dla kadry zarządzającej” lub wyjazd integracyjny plus publikację „Pogańska Słowiańszczyzna w literaturze polskiej”
  • Florencjusz Chmiel, Kosmetolog, Janowiec, zdobywa wejściówkę na szkolenie „Efektywne kierowanie zmianą w organizacji – inspirujące warsztaty praktyczne.” lub szkolenie integracyjne a także książkę „Historia ustroju Polski”
  • Romuald Gałczyński, Inżynier budownictwa , Janów, przesyłamy bezpłatny voucher na wykład „ efektywne planowanie finansowe ” lub jedną z naszych gier integracyjnych plus publikację „Wczesne wspomaganie rozwoju dzieci z niepełnosprawnościami w środowisku rodzinnym”