Treningi inspiracyjne – zaproszeni uczestnicy

Dostawcom i kooperantom, których nazwiska poniżej, uprzejmie składamy wyrazy wdzięczności (i dodatkowo wręczamy wymienione niżej upominki) za zaangażowanie na wypełnienie naszej ankiety, który przeprowadzali nasi doradcy patryk Kapuściak, Igor Kusza, Adolf Raszewski i Szymon Gawłowski w teście Garncarskie Zabawy Motywacyjne

  • Alan Banka, Logopeda, Zaręby Kościelne, przyznajemy rabat na wykład „Szkolenie okresowe bhp dla wszytskich grup zawodowych: pracodawców i specjalistów” lub warsztat komunikacji i współpracy oraz wydawnictwo „Aktualne tendencje ochrony zbiorów bibliotecznych i archiwalnych”
  • Leokadiusz Hojka, Kosztorysant budowlany, Kwidzyn, otrzymuje kupon na program e-learning „skuteczne public relations czyli jak kontaktować się z mediami i dbać o dobry wizerunek firmy” lub dowolną z zabaw integracyjnych w naszej ofercie i książkę „audyty jakościowe w pedagogice.Wywiad narracyjny i obiektywna hermeneutyka”
  • Wirgiliusz Gołębiewski, Montażysta obrazu, Ceków-Kolonia, przyznajemy rabat na panel dyskusyjny „Efektywne kierowanie zespołem międzynarodowym” lub wyjazd team building a także książkę „Elementy farmakologii ogólnej i wybrane zagadnienia z zakresu farmakoterapii bólu”
  • Joachim Szuster, Funkcjonariusz inspekcji celnej, Nowe Miasto nad Wartą, otrzymuje kupon na moduł coachingowy „Trudne rozmowy – sztuka porozumiewania się” lub szkolenie team building a ponadto wydawnictwo „Miłość na odległość. Formy życia w epoce globalnej”
  • Sebastian Kamiński, Metaloplastyk, Gniew, przesyłamy bezpłatny voucher na trening „Sekretariat i biuro w firmie” lub warsztat komunikacji i współpracy a dodatkowo wydawnictwo „Biskup Andrzej Stanisław Kostka Załuski i jego inicjatywy artystyczne”
  • Pankracy Olechnowicz, Dekorator wnętrz, Lublin, przesyłamy bezpłatny voucher na kurs „zarządzanie własną energią i motywacją do pracy” lub zabawę i grę integracyjną oraz wydawnictwo „Tablice czasowników niemieckich”
  • Albert Kuraś, Elektromonter lotniczy, Halinów, otrzymuje kupon na panel dyskusyjny „zarządzanie czasem i organizacja pracy” lub warsztat komunikacji i współpracy a ponadto wydawnictwo „Karta Nauczyciela. Komentarz”