Warsztaty team building – zaproszeni klienci

Przyjaciołom i współpracownikom z poniższej listy w pas się kłaniając składamy wyrazy wdzięczności (oraz przyznajemy opisane poniżej prezenty) za uwagę przeznaczoną na odpowiedzenia na pytania w badaniu, który przeprowadzali nasi wykładowcy Olgiert Chmiel, Remigiusz Gałeczka, Herbert Liszczuk i Arnold Kula w czasie treningu Dolnosląskie Militarne Szkolenia Team Building

• Michał Blazy, Inżynier budownictwa , Bartoszyce, przyznajemy darmowy wstęp na trening „zarządzanie wiekiem” lub wyjazd integracyjny i książkę „filozofia praktyczna sądowa. Podstawy – audyty – aplikacje”
  • Emilian Guz, Synoptyk, Czajków, przyznajemy rabat na program e-learning „ Call Center” lub imprezę i zabawę team building a dodatkowo wydawnictwo „Mechanika techniczna Tom 1”
  • Julian Lęcznar, Działacz organizacji politycznej, Ostrołęka, otrzymuje kupon na wykład „Miedzy nami biznesmenami” lub szkolenie team building a także publikację „Nova Prawica: La anti-globalización en la encrucijada [En torno a la Nueva Derecha Polaca]”
  • Faustyn Bieniasz, Krytyk artystyczny, Kuźnica, zapraszamy gratisowo na szkolenie „Komunikacja interpersonalna – zwiększanie własnej skuteczności i wpływanie na innych” lub wyjazd team building plus książkę „Bezpieczeństwo systemów informacyjnych”
  • Florencjusz Skoczylas, Matematyk, Paszowice, zdobywa wejściówkę na wykład „ kreatywne rozwiązywanie problemów” lub wyjazd integracyjny oraz wydawnictwo „zarządzanie rozwojem szkoły”
  • Dymitr Świerczyński, Makler papierów wartościowych , Bielsk Podlaski, wygrywa bilet na panel moderowany „kierowanie projektami” lub warsztat komunikacji i współpracy i publikację „ systemowa ocenaDNA. teoria i praktykai praktyka”
  • Mauryc Ciechanowski, Wyższy urzędnik , Dywity, zdobywa wejściówkę na wykład „Motywacja stażystów i praktykantów” lub imprezę i zabawę team building a także publikację „Prawo Europejskie. Zbiór przepisów. Traktat o Unii Europejskiej. Traktat o funkcjonowaniu Unii Europejskiej. Karta praw podstawowych Unii Europejskiej. Regulamin postępowania przed Trybunałem Sprawiedliwości”