Wydarzenia team building – zaproszeni uczestnicy

Naszym poniżej wymienionym klientom uprzejmie dziękujemy (i wysyłamy opisane poniżej prezenty) za zaangażowanie na wzięcie udziału w sondażu online, który przeprowadzali nasi moderatorzy Wirgiliusz Gawleński, Arkadiusz Moskal, Tadeusz Hanzel i Aleksander Kotkowski na szkoleniu Małopolskie Zabawy Wykorzystujące Zabawy Decyzyjne

  • Remigiusz Platajs, Witrażownik, Wierzchlas, otrzymuje kupon na moduł coachingowy „Ja i mój zespół” lub event motywacyjny a dodatkowo książkę „Biblioteka w otoczeniu społecznym”
  • Eryk Dziembalski, Ratownik wodny, Piątnica, dostaje od nas zaproszenie na trening „Kompleksowe zarządzanie projektem – ludzie i metodyka” lub wybraną naszą grę szkoleniową a dodatkowo publikację „Działania profilaktyczne w bibliotece: wskazówki metodyczne”
  • Lechosław Jagodziński, Krytyk artystyczny, Głogów Małopolski, otrzymuje kupon na szkolenie „Jak zbudować i wdrożyć skuteczną strategię rozwoju firmy wykorzystując zrównoważoną kartę wyników” lub imprezę i zabawę team building a ponadto publikację „System ochrony zdrowia w Polsce”
  • Maciej Markiewicz, Dietetyk, Choceń, dostaje od nas zaproszenie na szkolenie „Czym jest myślenie projektowe ? podstawowe podstawowe narzędzia i klasyczne techniki zarządzania projektami ” lub szkolenie integracyjne a dodatkowo wydawnictwo „W labiryncie Internetu: poradnik nawigacji dla bibliotekarzy”
  • Zugfryd Duchnowski, Inżynier leśnictwa, Chodecz, zapraszamy gratisowo na kurs dofinansowany „Komunikacja wewnętrzna w kryzysie i zmianach” lub wyjazd team building a ponadto publikację „Odpisy aktualizujące w jednostkach publicznych”
  • Stanisław Pietraszek, Realizator dźwięku, Lutowiska, przyznajemy darmowy wstęp na wykład „Kierowanie zespołem – warsztaty menedżerskie” lub jedną z naszych gier integracyjnych plus publikację „Kształtowanie zrównoważonego rozwoju w reakcji na kryzys globalny”
  • Grzegorz Słowakiewicz, Trener sportowy, Grójec, wygrywa bilet na szkolenie „Sztuka wdrażanie zmian w organizacji” lub szkolenie integracyjne i publikację „RUNWira jako przykład twórczości religijnej”