Oryginalna symulacja na szkolenia biznesowe – warsztat dla coachów

Informujemy, że w naszej bibliotece szkoleń dla rynku Małych i Średnich Przedsiębiorstw, organizacji niedochodowych i sektora publicznego od przyszłego roku przedstawiamy grę integracyjną: Wieloosobowe bicie rekordu w szalonym wariancie zabawy w Szachownica (Roboczy tytuł tej zabawy jest do poprawki – jednak oddaje fabułę zadania.)
Proponowaną symulację wykorzystujemy na szkoleniach z zarządzania, z asertywności i na wyjazdach integracyjnych. Gra nadaje się też na szkolenia ścisłe i wiedzowe – jako przerywnik. Najczęstsze jej użytkowanie to Szkolenia dla Coachów.

KATEGORIA GRY:
Zagadnienia merytoryczne w ramach zabawy: zachowania prospołeczne
Kraj pochodzenia symulacji: Austria
Czas prowadzenia: ok. kwadrans
Liczba uczestników: minimum 6, maksymalnie 17.
Rekwizyty: worek bokserski – sztuk trzy, szufla – sztuk pięć, blok papieru- sztuk siedem, trochę chipsów, paczka mahoniowych markerów, półka łazienkowa

SYMULACJĘ POLECAJĄ M.IN.:
Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Trans-Gaj S.C. Paweł Grabarczyk Wiktor Grabarczyk, M-Studio Usługi Kosmetyczne Monika Jarich, FIRMA HANDLOWA MG – MARIA GULCZYŃSKA, Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Handlowo – Usługowe „DREWPLAST” Michał Koczorowski, ASGARD SPÓŁKA Z ORGANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, P.P.H.U. EFEKT Spółka Jawna Janusz Frąckowiak i Spółka w Kaliszu, Zakład Usługowo-Handlowy „Rem Kępno” Sp. z o. o., BANK GOSPODARSTWA KRAJOWEGO, Miejski Zakład Komunikacji Spółka Akcyjna, Akademia Wychowania Fizycznego im. Eugeniusza Piaseckiego w Poznaniu, Gmina Miasta Czarnków, Gdański Archipelag Kultury, Biuro Porad Obywatelskich , Fundacja Wspierania Edukacji Artystycznej, Polskie Biuro Regionalnego Centrum Ekologicznego na Europę Środkową i Wschodnią , Sfera Harmonii – Fundacja Inicjatyw Artystycznych , Stowarzyszenie Krzewienia Sztuk Walki Kung Fu „Czerwony Tygrys”, Stowarzyszenie Odpowiedzialnych Postaw Obywatelskich – SOPO , Stowarzyszenie Symbioza, Towarzystwo Rozwijania Aktywności Dzieci „Szansa” – Oddział Terenowy Warszawa – Ochota , Zespół Ognisk Wychowawczych Im. K. Lisieckiego „Dziadka” – Ognisko Praga
Symulacja była również przeprowadzana na studiach doktoranckich „Biznes i języki obce”

LEKTURY:
Instrukturom zainteresowanym tym narzędziem proponujemy opisane poniżej opracowania:

 • Etykieta biznesu, czyli międzynarodowy język kurtuazji-Irena Kamińska-Radomska
 • Strategiczna wizja-Brzeziński Zbigniew
 • As One. Przekształć indywidualne działanie w potęgę zespołu-Mehrdad Baghai, James Quigley
 • Strategia sukcesu. Strategia sukcesu Twojej firmy-Ty Montague
 • Zarządzanie ochroną marki-Penelope Post, Richard Post
 • Inteligencja przywódcza. Co wyróżnia wielkich liderów-Justin Menkes
 • Strategiczne podejście do nieustannego doskonalenia-Hoshin Kanri

  SZKOLENIE CERTYFIKACYJNE:
  Termin: wkrótce
  Miejsce: Krzeszów, hotel Dom Muzyka , ulica Przy Bażantarni 17
  Cena spotkania: 2700 zł VAT zw. Oferujemy prawo regulowania ratalnie – dziewięć miesięcznych wpłat.
  W cenie wyjazdu znajduje się serwowane posiłki. Przystawka: Tradycyjne włoskie pieczywo z oliwą i czosnkiem, z soczystymi pomidorami i bazylią.. Zupa: Aromatyczny żurek z jajkiem. Drugie danie: wieprzowina z musem serowy,babka ziemniaczna, zestaw surówek. Deser: Szarlotka,Ciasto bananowe. Napoje zimne: Woda Cisowianka Perlage, Soki pomarańczowy, grejpfrutowy, 7up, Mirinda, Schweppes Tonic . Napoje ciepłe: Kawa, Kawa z mlekiem, Herbata, Cappuccino.