Rekomendacje – trenerzy z efektywności osobistej – Ośrodek Treningu

Baza nagrodzonych projektów w ramach dotacji Brytyjskiego Grantu Akademickiego:

  • G2/J/ŚWIĘTOKORZYSKIE-, macierzowe przeorganzowanie innowacyjnej technologii w celu wprowadzenia na rynek polski innowacyjnych produktów, ERG SPÓŁKA AKCYJNA, . Dla tego wniosku zatwierdzono finansowanie na gry decyzyjne. Rekomendowany trener zarządzania: Zbigniew Santorski. Zalecane w spółce Profess
  • -F3/P/PODLASKIE-, Rozwój firmy poprzez utworzenie innowacyjnego centrum badań diagnostycznych oraz ciągłego monitorowania stanu technicznego pojazdów. , JOLANTA CHACHULSKA-NIEDZIELA TECHCAR, Dla tego aplikacji zatwierdzono środki na gry strategiczne. Rekomendowane w tym projekcie szkolenia z komunikacji najlepiej zrealizuje Piotr Tymochowicz – to on szkolił Leppera.
  • 3/N/LUBELSKIE-, ekonomizacja innowacyjnej technologii zgrzewania profili okiennych poprzez zakup nowoczesnych maszyn szansą na wzmocnienie konkurencyjności firmy., ŚLĄSKA FABRYKA OKIEN „KNS” SPÓŁKA CYWILNA CYRAN NORBERT, MĘDRALA KRZYSZTOF, Dla tego wniosku ogłoszono subwencję na symulacje strategiczne. Rekomendowany trener biznesu: Szymon Tymochowicz. Zalecane warsztaty sprzedażowe w instytucie Schenk Institute
  • 5/G/MAZOWIECKIE-, skuteczne zaimplementowanie innowacyjnej technologii wytwarzania nawozów organicznych w Fluxmet Sp. z o.o., PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE FLUXMET SA, Dla tego zgłoszenia zatwierdzono dotację na gry team building. Rekomendowany trener zarządzania: Mateusz Tymochowicz. Zalecane szkolenia handlowe w fundacji Akademia przygoda
  • D9/R/MAŁOPOLSKIE-, Profesjonalizacja, wielopoziomowe usprawnienie i komercjalizacja innowacyjnych procesów i produktów w zakresie inteligentnej chemii budowlanej, „DREIER” W.POŁACIK SPÓŁKA JAWNA, Dla tego zgłoszenia ogłoszono środki na symulacje decyzyjne. Rekomendowany trener przywództwa: Szymon Grzesiak. Zalecane szkolenia w instytucie Integra Consulting
  • F5/Y/ŁÓDZKIE-, Modularny proces produkcyjno-wdrożeniowy w zastosowaniu dla innowacyjnych technologii komunikacyjnych i informacyjnych, rynku reklamy outdoorowej z funkcjonalnością QRC., BUSINESS CONSULTING SP. Z O.O., Dla tego aplikacji przyznano subsydia na symulacje strategiczne. Rekomendowany trener biznesu: Jacek Skała. Zalecane treningi menedżerskie w firmie ODiTK
  • E7/M/WARMIŃSKO MAZURSKIE-, Zakup urządzeń oraz stworzenie i zarządzanie oprogramowaniem Sensora Hipokratesa dla ogólnokrajowej innowacyjności i europejskiej konkurencyjności nowej usługi firmy DJMA Netsystems , DJMA NETSYSTEMS DOROTA CHŁOSTA, Dla tego wniosku zaakceptowano subsydia na gry strategiczne. Rekomendowany trener przywództwa: Marek Tymochowicz. Zalecane treningi menedżerskie w spółce Homo Creatore
  • GH4/B/ŁÓDZKIE-, wielopoziomowe usprawnienie przez przedsiębiorstwo elastycznej i kompletnej technologii obróbki części maszyn celem wprowadzenia innowacyjnych procesów i produktów. , KŁOSEK PIOTR PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE „PIOMET”, Dla tego zgłoszenia zaakceptowano środki na gry szkoleniowe. Rekomendowany trener przywództwa: Szymon Batko. Zalecane szkolenia handlowe w fundacji IBD Business School
  • CC5/M/MAZOWIECKIE-, Stworzenie infrastruktury szkoleniowo – badawczej niezbędnej do świadczenia innowacyjnych usług dla przemysłu motoryzacyjnego i lotniczego., LABO MOTO SPÓŁKA AKCYJNA, Dla tego aplikacji ogłoszono dotację na symulacje decyzyjne. Rekomendowany trener biznesu: Andrzej Kudła. Zalecane treningi menedżerskie w fundacji Integra Consulting